Palaikydami Prezidentės iniciatyvą švęsti Vasario 16-ąją išradingai ir linksmai, pirmiausia Aukštelkės biblioteka prisijungė prie mokyklos inicijuotos akcijos visai gyvenvietei vienodai papuošti langus „Trispalviais žiedais“, skirta vasario 16-ajai.  Pagal mokyklos sukurtą trafaretą darbščiųjų rankų būrelio moterys pagamino „Trispalvius žiedus“. Jais papuošėme bibliotekos ir bendruomenės patalpų langus, dalinome skaitytojams.
Vasario 14 dieną bibliotekoje vyko renginys skirtas Vasario 16-ajai pažymėti „Mes mylime Lietuvą“. Renginį pradėjome Lietuvos himnu. Aukštelkės moterų ansamblis „Šermukšnėlė“ (vadovė Birutė Andriukaitienė) padainavo keletą dainų. Bendruomenės pirmininkė Violeta Budreckienė pristatė mokyklos inicijuotą „Trispalvį žiedą“ skirtą Vasario 16-ajai dienai,  pakvietė visus pasiimti ir papuošti jais langus.  Bibliotekininkė Stasė Stonkuvienė vedė viktoriną, paruoštą pagal per LRT vedamą laidą „Lietuvos patriotai“. Visi dalyviai pasiskirstė į dvi komandas: „Geltonieji“ ir „Žalieji“. Kiekviena komanda išsirinko kapitoną. Buvo įvairių užduočių: reikėjo padainuoti lietuvių liaudies dainą, išklausius vieną dainos posmelį, paaiškinti kokia tarmiškų žodžių reikšmė, sudėlioti eilėraščius sekos tvarka, kurie buvo surašyti atskirais stulpeliais, iš kruopų išrinkti pupeles, suvynioti siūlus iš gijų į kamuolį, sudėlioti Lietuvos prezidentus eilės tvarka. Komisijos nariai: bibliotekininkė Stasė Stonkuvienė, meno vadovė Birutė Andriukaitienė ir bendruomenės pirmininkė Violeta Budreckienė paskelbė nugalėtojus ir įteikė prizus. Po konkurso meno vadovė Birutė padalino dalyviams pokario partizanų dainų tekstus. Pagal juos visi dainavome dainas.
Vasario 15-ąją dieną bibliotekoje vyko literatūrinė valandėlė „Lietuvos Prezidentai“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Į renginį atvyko aktyviausi Aukštelkės socialinės globos namų gyventojai. Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Roberta Ščeponavičiūtė globos namų gyventojams pristatė Lietuvą valdžiusius prezidentus, kuo jie reikšmingi ir ką ypatingo nuveikę Lietuvai.

Roberta Ščeponavičiūtė ir Stasė Stonkuvienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresniosios bibliotekininkės