2017 metų vasario 23 dieną Aukštelkės bibliotekoje vyko popietė „Vaikų skaitymo skatinimas“. Į popietę atvyko Aukštelkės mokyklos, dienos centrą lankantys vaikai su mokytoja Roma Mickute. Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Roberta Ščeponavičiūtė vaikams skaitė Vytauto Petkevičiaus „Kodėlčius“ ištrauką „Televizorius“. Vaikai klausėsi atidžiai, nes turėjo atsakyti į klausimus iš perskaitytos ištraukos. Vėliau vyko diskusija, kodėl reikia skaityti knygas, kokias knygas labiausiai mėgsta skaityti.
Antroji dalis buvo praktinė – vaikai ant šviečiančių smėlio staliukų galėjo iliustruoti savo mėgstamų knygų personažus. Vaikai pažadėjo lankytis bibliotekoje, nes joje gausu ne tik spalvingų knygų, bet ir įdomių veiklų.

Roberta Ščeponavičiūtė,
Aukštelkės  bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė