CAdventas – rimties, susikaupimo, o kartu ir džiugaus laukimo metas, kuomet norisi papuošti ne tik eglutes, bet ir širdis. Tai laikas, kai skaičiuojami nuveikti darbai, o mintyse dėliojasi padėkos žodžiai tiems, kurie darbų sūkuryje ištiesia ranką ir nepaliaujamai stebina dosnumu ir draugyste.
2017 metų gruodžio 14 dieną nemažas būrys bibliotekos bičiulių, knygos mylėtojų ir svečių rinkosi į Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteką, kur vyko adventinė popietė „Maži dalykai su didele meile“, skirta akcijai „Knygų Kalėdos“.
Susirinkusius pasitiko Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos bibliotekininkės ir bibliotekos vedėja Karolina Jasiukevičiūtė tądien įsikūnijusi į snieguolės vaidmenį. Popietės vedėja – snieguolė, sveikindama šventinės popietės dalyvius bei svečius, pristatė septintus metus vykstančią akciją „Knygų Kalėdos“ taip ragindama ne tik padovanoti naujų knygų bibliotekai, bet ir atsivesti savo šeimos narius į biblioteką.
Jaukumu ir šiluma pripildytoje erdvėje, Kalėdų senelio padėjėja, dėkojo socialiniams partneriams, bibliotekos draugams, aktyviausiems renginių lankytojams, stropiausiems skaitytojams, savanoriams, bibliotekos geradariams, visiems dovanojusiems ir dar dovanosiantiems knygas, įteikdama rankų darbo, baltą, sėkmę simbolizuojantį angelą.
Popietėje netrūko ir žaidimų susijusių su Advento tematika. Išradingoji snieguolė įsuko visus popietės dalyvius į adventines užduotis ir žaidimus, kad šie galėtų geriau pajusti tikrąją Advento prasmę.
Šviesią ir pakilią popietės nuotaiką kūrė Kuršėnų meno mokyklos mokinės Austės Dovtartaitės (vadovės: Hana Mockienė, Danutė Streckienė) atliekamos žiemiškos, šventinės dainos.
Popietėje dalyvavo ir sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė.
Galiausiai visų popietės svečių laukė netradicinė edukacija „Pasigamink šventinį ženkliuką“ už aktyvų įsitraukimą į adventinius žaidimus ir užduotis. O prieš išsiskirdami palinkėjome vieni kitiems Kalėdų stebuklų išsipildymo.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja