2017 m. Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės, kuri vyks balandžio 24–30 d., tema #tuesibiblioteka

nacionaline

2017 metų balandžio 24–30 dienomis Lietuvos bibliotekose įvairios parodos, renginiai, edukacijos ir kitos veiklos bus skirtos Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei. Savaitės metu bibliotekos kvies savo lankytojus, bendruomenės narius, partnerius ir rėmėjus dalintis nuomonėmis ir idėjomis, kokios bibliotekos šiandien jiems reikia, kokia ji galėtų būti bei kaip kiekvienas galėtų prisidėti ir kurti šiuolaikinę biblioteką kartu.

Šūkis – „Tu esi biblioteka. Tu gali ją keisti. Kurkime biblioteką kartu“ skelbia, kad kiekvieno nuomonė yra svarbi ir gali tapti įkvėpimu bibliotekoms keistis ir keisti.

Mieli Šiaulių rajono bibliotekų lankytojai kviečiame aktyviai dalyvauti rajono bibliotekų renginiuose:

♦24–30 d. – GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE – akcija „Pagamink knygai skirtuką“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

♦25 d. 14 val. – ŠIUPYLIŲ BIBLIOTEKOJE – edukacinis užsiėmimas suaugusiems „Tautinės juostos grožis“, skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei ir Tautinio kostiumo metams.

♦ 26 d. 13 val. – KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE – poezijos popietė „Žodžiai iš širdies“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

♦27 d. 12 val. – RAUDĖNŲ BIBLIOTEKOJE – viktorina „Linksmi klausimai, įdomūs atsakymai“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

♦ 28 d. 16 val. – GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE – diskusija su socialiniais partneriais „Biblioteką kuriame kartu“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

♦ 28 d. 15 val. – VOVERIŠKIŲ BIBLIOTEKOJE – bibliotekos globėjos Jūratės Termenienės fotografijų parodos atidarymas ir pokalbis aktualia tema „Kurkime biblioteką kartu“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

♦ 24 d. – GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „A. Griciaus bibliotekos istorija ir dabartis“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei (veiks iki 04-30).

Išsamesnė informaciją apie renginius ir parodas, skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei galite rasti Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos internetinėje svetainėje>> https://srsvb.lt/balandzio-menesio-renginiai-2017-m/(2017 m. bal. 24-30 d.) lankstinukas, (PDF,670 KB)

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Informacijos ir kraštotyros skyriaus parengta informacija