Pripažindamas Reformacijos įtaką ir svarbą Lietuvos valstybingumui, kultūrai ir kalbai Lietuvos Respublikos seimas 2017 metus paskelbė Reformacijos metais. Šiemet daugelis krikščioniškų šalių švenčia 500-ąsias Reformacijos metines, prisimindamos 1517-uosius, kai Martynas Liuteris Vinterberge paskelbė 95 tezes.
Lapkričio 7 d. 15 val. Žadžiūnų bibliotekoje, šiems Reformacijos metams paminėti, vyko susitikimas su misionieriumi iš Amerikos Džošua Milleris. Svečias kalbėjo apie Reformaciją ir jos raidą, atsakinėjo į klausytojų klausimus. Iš anglų kalbos vertė Arūnas Čerkiasas.
Kad plačiau susipažintume su krikščionybės istorija, svečias Džošua Milleris, bibliotekai padovanojo knygą Elena Vait „Didžioji kova“. Šis susitikimas į žmonių kasdienybę įnešė naujų žinių ir įspūdžių.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė