2020 m. rugpjūčio 4–5 d. bibliotekoje vyko skaitmeninio raštingumo mokymai Žadžiūnų kaimo gyventojams, turintiems pagrindinių skaitmeninių žinių, bet norintiems tobulinti skaitmeninius įgūdžius, kad galėtų efektyviai naudoti šiuolaikines skaitmenines technologijas  kasdieninėje ir profesinėje veikloje. Programos „E. bendruomenės TAU: būk aktyvus, unikalus, ir verslus“ mokymuose dalyvavo 11 žmonių.
Skaitmeninio raštingumo mokymų dalyviai sužinojo, kaip saugiai naršyti internete ir atpažinti saugias svetaines. Išmoko sukurti interneto svetainę ir tinklaraštį. Jie buvo supažindinti, kokius pėdsakus palieka skaitmeniniame įrenginyje ir kaip juos pašalinti, išmoko kritiškai vertinti skelbiamą informaciją internete.
Mokymus vedė Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Fondo komplektavimo ir tvarkymo skyriaus vyresnioji bibliotekininkė  lektorė Loreta Motuzienė.
Maloniai kviečiame Žadžiūnų vietovės gyventojus ir toliau aktyviai dalyvauti skaitmeninio raštingumo mokymuose!

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė