2017 m. balandžio 4 d. Voveriškių bibliotekoje surengta valandėlė vaikams „Paimk knygutę į rankas“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai. Nuo 1967 m. ši diena švenčiama kasmet balandžio 2-ąją ir sutampa su Hanso Kristiano Anderseno gimtadieniu. 2017-ųjų šventės rėmėjas – IBBY Rusijos skyrius.
Į biblioteką atėjo priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai su mokytoja Alma Mačiūniene. Bibliotekininkė Inga Kerienė perskaitė rašytojo Sergejaus Machotino kreipimąsi į pasaulio skaitytojus vaikus, supažindino su naujomis knygomis, su knygų paroda „Vaikiškų knygų pasaulyje“. Klausėmės vaikiškų dainelių, skaitėme pasakas, dėliojome kubelius su pasakų iliustracijomis. Valandėlė prabėgo turiningai ir labai greitai.

Inga Kerienė,
Voveriškių bibliotekos bibliotekininkė