Bibliotekos 2018 m. vykdytas projektas „O kokia tavo verslo idėja?“ buvo orientuotas į Gruzdžių jaunimo užimtumą, verslumo, bendruomeniškumo ir kūrybiškumo įgūdžių ugdymą neformalioje bibliotekos erdvėje, pritaikant inovatyvias edukacines priemones, pasikviečiant įdomius lektorius, žinančius savo verslo sėkmės formulę. Jis buvo pristatytas visuomenei 2018 m. gruodžio 13 d. Šiaulių rajono Atvirojo jaunimo centre vykusioje tradicinėje konferencijoje. Pasidžiaugti įvykdytais projektais atvyko Šiaulių rajono vicemeras Algis Mačiulis, jaunimo reikalų koordinatorė Viktorija Savickė, jaunimo centro vadovė Kristina Pinskienė, Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybos nariai – Roma Albrikienė, Martynas Rusteika ir kiti svečiai. Šiais metais Šiaulių rajono jaunimas įvykdė 11 projektų. Biblioteka pristatė projekto metu vykdytas veiklos, nuotraukų parodą, pademonstravo jaunimo pagamintus dirbinius, o kai kuriose edukacijose ir viktorinose galėjo sudalyvauti ir visi projektų vertintojai.
Konferencijos metu žaismingai ir nuotaikingai pristatytos projektinės veiklos buvo įvertintos pagiriamaisiais komisijos žodžiais, padėkos raštais, stiklinėmis skulptūrėlėmis.
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vykdytas projektas „O kokia tavo verslo idėja?“ pripažintas geriausiu jaunimo veiklos projektu. Įteikta stiklinė skulptūrėlė ir padėkos raštas.
Džiugu, kad bibliotekos projekto veiklos buvo puikiai įvertintos, o Gruzdžių jaunimas, dalyvavęs edukacinėje stovykloje, tikisi ir kitąmet prisidėti prie projekto rengimo, kad ne tik Kuršėnuose, bet ir kitose Šiaulių rajono vietovėse vyktų įdomios, patrauklios ir įtraukiančios veiklos, skatinančios kūrybiškumą ir veiklumą.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie projekto veiklų vykdymo.

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė, projekto vadovė

Nuotr. Vidos Ragauskienės