Written by Rita  /  On Oct 01, 2015

Verbūnų filialo edukaciniai užsiėmimai

Verbūnų filialo edukaciniai užsiėmimai 2015 metais:

Advento papročiai. Snaigių karpymas. snaige3
Trukmė — 1 val. I–VI klasių vaikams.
Tik prasidėjus Advento laikotarpiui pakviesime vaikus susipažinti su Advento papročiais ir tradicijomis, mokysimės kaip namuose sukurti kalėdinę pasaką. Vaišinsimės močiutės Genovaitės Skupienės keptais kūčiukais, sužinosime jų kepimo receptą.  Pasikalbėsime ir sužinosime daug naujų idėjų, kaip pasipuošti namus  Kalėdoms.

snaiges Viena iš senųjų baltų tradicijų – puošti namus iš popieriaus karpytomis snaigėmis. Ypač dabar, kai dažnai Kalėdos būna be sniego, mūsų baltos snaigės kurs paslaptingą, baltą ir tyrą Kalėdų nuotaiką.
Užsiėmimo vadovai: Verbūnų filialo vyresnioji bibliotekininkė Antanina Petrauskaitė, mokytoja Nida Zikienė.

 

Kalėdinių žaisliukų iš pušies kankorėžių gamyba.   kalediniai z
Trukmė – 1 val., skiriama įvairaus amžiaus vaikams ir šeimoms.
Susipažinsime su senaisiais Advento papročiais ir tradicijomis, pakalbėsime apie naujas Kalėdų puošybos idėjas, mokysimės kaip namuose galima sukurti kalėdinę pasaką ir iš kankorėžių pagamintais žaisliukais pasipuošti namus. Tai nesudėtingas ir labai smagus užsiėmimas, atnešantis džiaugsmą,

kalediniai z1šiltą bendravimą. Jam ruoštis pradėsime rudenį: eisime į pušyną rinkti tinkamų ir įdomios formos kankorėžių. Tai natūrali gamtos puošmena. Užsiėmimo metu kankorėžius nupurkšime norima spalva ir dekoruosime pagal savo fantaziją: blizgučiais, margaspalviais karoliukais, kaspinėliais ir kitomis medžiagomis. Žaisliukų gamyba skatina vaizduotę ir kūrybiškumą, lavina smulkiuosius pirštų judesius ir padeda vystyti vaikų kalbą.
Užsiėmimo vadovai: Verbūnų filialo vyresnioji bibliotekininkė Antanina Petrauskaitė, Gruzdžių vaikų socializacijos centro auklėtoja Rita Gaidamavičiūtė.

 

Antanina Petrauskaitė,
Verbūnų filialo vyresnioji bibliotekininkė

Categories Edukacinė veikla
Share This Post
  • 2,575
2015 spalis
Kviečiame į praktinį užsiėmimą „Savęs pažinimas ir ugdymas karjerai“ ir paskaitą „Verslo teisės pagrindai“

No Comments