2017 m. balandžio 21 d. į Kurtuvėnų mokyklos-daugiafunkcio centro salėje organizuojamą renginį ,,Velykų bobutės pramanai“ susirinko gausus ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ugdytinių būrys kartu su auklėtojomis Indre Jankevičiene ir Lina Šidlauskaite. Velykų bobutė (neformaliojo ugdymo pedagogė Asta Arminienė) pasitiko vaikus ašarodama, kad per neapdairumą išbarstė visus margučius. Mažyliai mielai padėjo juos surinkti kartu su Kiškiene (vyresniąja bibliotekininke Aurelija Kniuriene). Kiškienė su Velykų bobute vedė ratelius, dailino raštus ant ,,skarelių“, kurias Kiškienė pažadėjo ryšėti vis kitą savaitės dieną. Vaikai buvo supami, kad kuo greičiau užaugtų, rideno margučius. Šventės pabaigoje visa mokyklos bendruomenė nusifotografavo prie didžiulio margučio, kurį jau buvo papuošę. Gavę saldžių prizų, mažieji šventės dalyviai, sugužėjo į darželio grupes, o mokinukai, kartu su mokytojomis Ausma Valiene ir Edita Ramančioniene, pasiliko salėje tęsti Velykėlių šventės.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė