Vasara! Taip visų laukiama ir mylima. Ir atostogauti patinka visiems, o kada būna smagiausios atostogos jei ne vasarą – ypač vaikams, kurie jų laukia kaip stebuklo. Ir visai nesvarbu, koks už lango oras, vieni skuba šokti ant riedlentės, kiti leidžiasi į nuotykius su draugais, treti skiria daugiau laiko pomėgiams.

Labai džiugu, kad ir vasarą vaikai atranda laiko apsilankyti bibliotekoje. Čia jie bendrauja, skaito, pasirenka papildomą literatūrą, rekomenduojamą pagal mokyklų programas, žaidžia žaidimus ir atranda kitokios įdomios veiklos.

Ringuvėnų ir Romučių bibliotekų bibliotekininkė Janina Butnorienė šią vasarą vaikams pasiūlė judrių žaidimų užsiėmimus. Iš Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos parsivežė edukacinių žaidimų: „Upė“, „ Žiedo mėtymas“, „Bočius“. Užsiėmimų metu vaikai žaidė ir bibliotekoje, ir kieme. Ne tik žaidė šiuos žaidimus, bet ir gamino karaliui Mindaugui karūną, piešė vaivorykštes, drugelius, žuvis.

Bibliotekininkė mažuosius lankytojus supažindino su bibliotekoje įrengta knygų lentyna, skirta vasaros skaitymui: „Skaitymas – atostogos, džiaugsmas, malonumas“ – kviečiant nepamiršti skaityti knygučių ir vasaros metu.

Janina Butnorienė,
Ringuvėnų, Romučių bibliotekų bibliotekininkė