Bibliotekų metų vasara – ypatinga. Akciją „Vasara su knyga“ bibliotekoje pradėjome nuo pasakų. Tarptautinę vaikų gynimo dieną – birželio 1-ąją, surengėme teatralizuotą pasaką „Dangus griūva“. Pasaką suvaidino vyresnio amžiaus vaikai mažiesiems Voveriškių kaimo gyventojams. Vėliau vyko garsinių skaitymų valandėlės. Vaikai skaitė įvairias knygas, vyko aptarimai, rekomendacijų pateikimas draugams. Mažiesiems bibliotekos lankytojams ypač patiko knygos su garsais, bet labiausiai išskyrė knygą su išmaniąja planšete – „Didžioji zoologijos sodo knyga“. Vaikai klausėsi įvairių balsų, melodijų, atsakinėjo į klausimus, žaidė žaidimus.
Rugpjūčio mėnesį vyko ir netradiciniai knygų skaitymai. Knygas skaitėme lauke, prie bibliotekos, vaikų žaidimų aikštelėje. Visą vasarą veikė knygų paroda „Knygos vasarai“.

Inga Kerienė,
Voveriškių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė