2017 m. gruodžio 11 dieną 15 val. į Varputėnų biblioteką rinkosi varputėniškiai klausyti sveikatinimo paskaitos. Paskaitą suorganizavo Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Daug naudingų žinių, profilaktikos priemonių pateikė natūropatas gydytojas Tomas Vilūnas. Paminėti pagrindiniai faktoriai, kurie daro neigiamą įtaką kraujotakos sistemai, tai netinkama mityba, mažas judėjimas, žalingi įpročiai ir kita. Išvardinti produktai, kurių verta atsisakyti ir naudoti sveikesnius, savo pagamintus arba užaugintus. Mokyta, kad perkant produktus būtina skaityti etiketes ir analizuoti, kas jose parašyta. Daug klausimų gydytojui pateikė dalyvės, diskutuota įvairiais su sveikata susijusiais klausimais.

Vida Bernotienė,
Varputėnų bibliotekos bibliotekininkė