20170706_202512
Written by Rita  /  On Jul 13, 2017

VALSTYBĖS DIENOS PAMINĖJIMAS RAUDĖNŲ SENIŪNIJOJE

2017  m. liepos 6 dieną Paežerių biblioteka, Raudėnų biblioteka, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Raudėnų filialas ir Raudėnų seniūnijos atstovai susibūrė bendram tikslui, paminėti Valstybės  (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, sugiedoti tautišką giesmę.
Tautišką giesmę nutarėme giedoti ant  Paežerių piliakalnio. Prie piliakalnio vykome dviračiais. Prieš tai, susirinkę prie Paežerių dvaro,  Nelindos ežero pakrantėje, dainavome  lietuvių liaudies dainas. Po to vykome prie Paežerių piliakalnio. Raudėnų seniūnijos rūpesčiu  ant piliakalnio buvo sukrautas laužas. Visi susirinkusieji  nuoširdžiai, draugiškai, šiltai devintą valandą vakaro ant Paežerių piliakalnio sugiedojo Lietuvos Respublikos himną.
Roma Kybartienė,
Paežerių bibliotekos bibliotekininkė