Šiuolaikinė Vaikų biblioteka tampa grandimi tarp mokyklos ir namų, kur galima susitikti su bendraamžiais, ruošti pamokas, žaisti, bendrauti, sužinoti daug naujo, kur nuo mažens ugdoma meilė knygai, sudaromos sąlygos vaikų saviraiškai. Vis dažniau bibliotekose kuriasi įvairūs klubai, būreliai.

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyrius taip pat prisijungė prie šios iniciatyvos ir sukvietė vaikus į pirmąjį klubo „Veikdamas augu, mąstau, tobulėju“ susitikimą.

Susitikimo metu buvo pristatyta būsima klubo veikla, tikslai:  edukaciniai užsiėmimai, konkursai, žaidimai,  pažintinės valandėlės, skirtos  knygai, kalbai,  šventėms ir kt. išmanūs užsiėmimai.

Į pirmą susitikimą susirinko pradinių klasių mokinukai, kurie dažniausia lankosi bibliotekoje Atidaryme didžiausias dėmesys (kaip ir priklauso bibliotekoje) buvo skirtas knygai. Klubo nariams papasakota apie knygos istorinius faktus ir įdomybes. Viktorinos „Ką žinai apie knygas“ metu moksleiviai noriai atsakinėjo į klausimus: kodėl skaitome knygas, kaip vadinasi knygoje nupiešti paveikslai, ant ko buvo rašomos pirmosios knygos ir kt. Edukacinio užsiėmimo metu vaikams buvo pasiūlyta patiems pabandyti sukurti  knygą. Po veiklos susirinkusieji buvo pasveikinti tapus klubo nariais, jiems įteikti klubo nario pažymėjimai.

Maloniai kviečiame esamus ir būsimus klubo narius į sekantį „Veikdamas augu, mąstau, tobulėju“ susitikimą Kuršėnų V. Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriuje. Pažadame, kad bus įdomu bei linksma!

Kuršėnų VytautoVitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus darbuotojos
Janina Spulginienė, Karolina Jasiukevičiūtė.