Visą savaitę Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje šurmuliavo mažieji skaitytojai – šventėme  vaikų knygelės savaitę. Prizai, siurprizai, dovanos, vaišės, gimtadienio dainelės, lėlių spektaklis viskas kaip tikrame gimtadienyje.
Labiausiai džiaugėsi Gruzdžių lopšelio-darželio ,,Puriena“ ,,Ramuniukų“ grupės vaikučiai ir jų auklėtoja Gintarė Tautkienė. ,,Ėjom į svečius pas knygeles, o patekome į tikrą šventę“, – džiaugėsi mažieji knygelių draugai. Tai progai sukurtas lėlių spektaklis ,,Gimtadienio pyragas“ nustebino ir privertė susimąstyti. Verkiančios, vaikų ,,nuskriaustos“ knygelės, skundėsi, kad jų niekas nepriima į šventę. Joms vaikai dainavo daineles, suklijavo jas ir prižadėjo saugoti, mylėti ir niekada neplėšyti.
Gimtadienio tortas buvo labai ,,skaniškiausias“ – taip nutarė šventės dalyviai, pažadėję kuo dažniau lankytis pas geriausius savo draugus – knygutes.
Šios savaitės metu buvo išrinktas bibliotekos personažas – Fėja. Surinkome nemažai knygelių su šiuo personažu ir tuo pačiu nutarėme surinkti fėjų burtų lazdelių kolekciją.

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė