2017 m. balandžio 4 d. Kairių bibliotekoje vyko popietė „Tau šneka knygų lapeliai“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai. Į popietę atvyko Kairių lopšelio-darželio ,,Spindulėlis‘‘ ,,Gudručių ‘‘ grupė su auklėtojomis Alma Šulčiene ir Jugina Kaminske. Vaikai atsinešė savo mėgstamus knygučių herojus – žaisliukus. Vyresnioji bibliotekininkė Ramutė Preimontienė vaikams papasakojo apie Tarptautinę vaikų knygos dieną, kuri  švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno  gimtadieniu – balandžio 2-ąją. Popietės metu skaitėme pasaką ,,Gandras karalius‘‘. Vaikai suvaidino pasaką apie „Senelį ir pupą“, padainavo dainelę apie Batuotą katiną. Jaunieji bibliotekos lankytojai pristatė mėgstamus savo pasakų herojus.

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė