2019 m. vasario 5 d. Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Aurelija Kniurienė su lėlių teatro studija ,,Kurtinukai“ (mokyklos-daugiafunkcio centro pirmos klasės mokiniais ir 5 klasės mokine Greta Grigalaityte) lankėsi Aukštelkės mokykloje, o vasario 7 d. keliavo pas draugus į Bubių mokyklą. Kurtuvėniškių paruošta programa ,,Pasikvieskim pasakėlę“ nepaliko abejingų. Žiūrovai buvo labai atidūs, negailėjo plojimų, šypsenų ir staigmenų.
Vasario 6 d. Kurtuvėnų bibliotekoje vyko valandėlė ,,Kurkime geresnį internetą kartu“, skirta Saugesnio interneto savaitei. Bibliotekininkė susirinkusiuosius pakvietė diskutuoti apie interneto svarbą žmogaus gyvenime, kas nutinka žmogui, kai yra nesaugoma asmeninė informacija, netinkamai bendraujama, pasirenkamos netinkamos interneto svetainės, viešinamos nuotraukos. Renginio dalyviai dovanų gavo lankstinukus, primenančius, kaip saugiai bendrauti internetu.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė