2017 metų  balandžio  4 dieną Ginkūnų  biblioteka  sukvietė mažuosius ginkūniečius į tradicinę vaikų knygos šventę. Šių metų knygos šventė, pavadinta „Aš esu knygos personažas“,  mažuosius džiugino, kaip niekad teatralizuota ir nuotaikinga programa. Pirmiausiai bibliotekoje viešėjo Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupė, kurią lydėjo pedagogė Inga Šležienė ir pedagogės padėjėja Irma Strolienė.
Rytas  prasidėjo nuo krokodilo Genos pasisveikinimo su mažaisiais lankytojais  ir pakvietimu sudalyvauti viktorinoje.  Dalyviams buvo sugalvota įdomi užduotis – atspėti paveikslėliuose esančius knygų personažus. Po to vaikai buvo pakviesti į Ginkūnų kultūros centro salę pasižiūrėti  Ginkūnų lopšelio-darželio „Pelėdžiukų“ grupės ugdytinių spektaklio „Katės namai“. Spektaklį pastatė vyresnioji auklėtoja Simona Garbačiauskienė ir auklėtoja Rasa Lengvinaitė, joms talkino auklėtojos padėjėja Rasa Jakutienė. Vaikus sveikino ir jų pasirodymu džiaugėsi  Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos pedagogės ir jų ugdytiniai bei Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Rimvida Linauskienė. Po renginio mažieji aktoriai apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis ir knygele. Bibliotekai ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikai ir jų tėveliai bei auklėtojos padovanojo sukurtas knygeles.
Po nuotaikingo spektaklio, linksmų dainelių visi dalyviai buvo pakviesti bendrai nuotraukai su personažais. Smagios akimirkos iš susitikimo liks ne tik vaikų mintyse, bet ir linksmose nuotraukose.

Gabija Orlakaitė,

Ernestos Masaitytės nuotraukos