2018 m. rugsėjo 20 d. į Gruzdžių Augustino Griciaus biblioteką skubėjo trečiokai ir ketvirtokai su auklėtojomis Rita Lukauskiene ir Aurelija Mykolaitiene. Ne kasdien susitinki su tikru rašytoju.
O čia jų laukė visai ne tie veikėjai. Juos pasitiko Bobulė ir Diedas. Sunku patikėti, bet Diedas niekaip negalėjo atsitraukti nuo kompiuterio. Atimi kompiuterį – jis pasiima planšetinį kompiuterį, atimi jį – jis pasiima mobilųjį telefoną. Ir į knygų skaitymą tik ranka numojo. Pasižadėjo visus metus skaityti knygas ir visai nežaisti kompiuteriu tik tuomet, jei parodys jam gyvą, tikrą rašytoją. Jis nežinojo, kad salėje, tarp žiūrovų sėdi rašytojas, vertėjas, žurnalistas Laimonas Inis. Diedui teko atsiprašyti vaikų už negerą elgesį, be to dar rašytojas išbarė už netikusį pavyzdį vaikams.
Laimonas Inis papasakojo vaikams apie savo kūrybą, apie gamtos grožį, mus supančio pasaulio paslaptingumą. Daugybę įvairiausių klausimų uždavė mažieji skaitytojai: apie vaikystę, rašomas knygas, būsimus planus, storiausią parašytą knygą ir pan.
Naujausias rašytojo knygas pristatė viešnia, XXVII knygos mėgėjų draugijos pirmininkė, poetė, Lietuvos Universitetų Moterų Asociacijos prezidentė Dalia Poškienė.
Didžioji dalis renginio dalyvių įsigijo naujausias rašytojo knygutes ir skubėjo prašyti autoriaus autografo.

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė