2018 metų lapkričio 16 dieną Voveriškių bibliotekoje vyko susitikimas su Voveriškių kaimo kolekcininke Jolanta Mituziene ir jos kolekcijos „Tarp angelų…“ pristatymas. Nuo seno tikima, kad kiekvieną namų kertelę turi saugoti angelas, o pas Jolantą namus saugo visas būrys angelų. Kolekciją Jolanta renka apie dešimt metų. Joje yra įvairiausių angelų. Tai angelai iš medžio, keramikos, stiklo ir kt. medžiagų. Angelo simbolis skleidžia ypatingą, gėrį žmonių širdyse pažadinančią energiją. Į susitikimą atvyko Šiaulių kaimiškosios seniūnijos Voveriškių seniūnaitijos seniūnaitė ir asociacijos „Voveriškių bendruomenė“ vadovė Rita Cecervovė, Voveriškių mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Laima Dereškevičienė ir aktyviausi bibliotekos lankytojai. Prie arbatos puodelio klausėmės Jolantos Mituzienės pasakojimo apie savo kolekciją. Kolekcininkė apgailestavo, kad neturi užsirašiusi kada ir kas padovanojo angelų. Jolanta ne tik renka angelus, bet ir skaito knygas apie juos. Paroda veiks iki gruodžio 14 dienos. Maloniai kviečiame apsilankyti!

Inga Kerienė,
Voveriškių bibliotekos bibliotekininkė