,,Knyga – nedidelis įrankis, pažadinantis mūsų sugebėjimą mąstyti, tai minties variklis, išjudinantis protą“.
/Emanuelis Fagė, prancūzų rašytojas, literatūros kritikas/

2018 m. gruodžio 3 d. Šiaulių Rotary klubas ,,Harmonija“ apsilankė Kurtuvėnų bibliotekoje. Tai jau tradicija tapęs apsilankymas, kurio metu bibliotekos fondas papildytas interaktyviomis vaikams skirtomis knygutėmis, grožine literatūra, stalo žaidimais, žurnalais. Rotary klubo „Harmonija“ prezidentė Audronė Radavičienė pasidžiaugė, kad ir šiais laikais bibliotekos išlieka šviesuliais miestelių, kaimų gyventojams. Klubo nariai buvo šiltai sutikti skambiomis dainomis, kurias atliko Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Aurelija Kniurienė ir miestelio bendruomenės narė Stefanija Volbikienė.
Bibliotekininkė nuoširdžiai padėkojo svečiams už geranorišką bičiulystę, dėmesingumą knygai, paramą ir bendradarbiavimą.  Jau tradicija tapęs kasmetinis romansų vakaras.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė