2019 m. liepos 19 d. į Kurtuvėnų miestelį atvyko svečiai iš Indijos Mumbajaus miesto, juos lydėjo Šiaulių Rotary klubo ,,Harmonija“ nariai. Svečius pasitiko Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kurtuvėnų struktūrinio teritorinio padalinio vyresnioji bibliotekininkė Aurelija Kniurienė. Pasižvalgę po seną ir gražų Kurtuvėnų miestelį svečiai sugužėjo į ratinę. Skambant trankiam  maršui juos pasveikino Kelmės rajono Šaukėnų kultūros ir amatų centro kaimo kapela ,,Meldai“ (vadovas Algirdas Raubickas, dainininkės Aurelija Kniurienė ir Stefanija Volbikienė).  Vakarą lydėjo skambios dainos, šokiai, linksmybės. Visi mokėsi lietuvių liaudies sutartinės ,,Ant kalno gluosnys“. Pasibuvę ir pasivaišinę lietuviškais patiekalais renginio svečiai ėjo pasivaikščioti po dvaro teritoriją ir paklausyti bibliotekininkės vedamos ekskursijos. Delegacija, pasisvečiavusi Kurtuvėnuose, išvyko toliau tęsti dviejų savaičių viešnagės Lietuvoje, siekdami pažinti mūsų kraštą, tradicijas, kultūrą.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji  bibliotekininkė