Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena Bubių bibliotekoje paminėta 2019 m. gegužės 7 . Bubių mokyklos trečios klasės moksleiviai ir jų mokytoja Aušra Vidžiūnienė buvo pakviesti į biblioteką, kur vyko viktorina „Knyga – mano žinių šaltinis“. Mokiniai kūrė tekstus, kurių visi žodžiai prasidėtų ta pačia raide, kartojosi abėcėlę, kūrė eilėraščius, suko galveles atsakinėdami į įvairius bibliotekininkės Jūros Valuckienės pateiktus klausimus. Pradinukai turėjo progą apsilankyti romantiškame ir įspūdingame knygų pasaulyje ir iš jo parsinešti įkvėpimo, lengvumo. O gal atrasti lig šiol nepastebėtus savo talentus bei naujų žinių, kurios „slepiasi“ knygose. Šventės pabaigoje viktorinoje dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti prizais.

Jūra Valuckienė,
Bubių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė