2020 m. birželio 30 d. Ginkūnų bibliotekos vyresnioji  bibliotekininkė Rimvida Linauskienė svečiavosi Ginkūnų Sofijos  ir Vladimiro  Zubovų mokyklos priešmokyklinėse „Gudručių“ ir „Smalsučių“ grupėse, kur pristatė Pauliaus Norvilos knygą „Strykt Pastrykt“.
Rytmetis prasidėjo smagia diskusija bei noru sužinoti apie ką ši knyga. Tai linksma paveikslėlių knyga apie šiuolaikinį kiškį, kur vieną dieną knygos herojui kiškiui Steponui idėja parašyti knygą kilo bibliotekoje. Ir parašo. Apie ką? Ogi apie save! Tačiau niekas kiškio darbo nevertina – meškai knygoje per mažai bičių ir medaus, lapei mados, voveraitei iš viso nepatinka knygos be paveikslėlių… Daug veiksmo vyksta bibliotekoje, taigi skaitėme labai atidžiai, nagrinėjome veikėjų charakterius. Po knygos pristatymo bibliotekininkė vaikus pakvietė pažaisti smagų žaidimą „Strykt Pastrykt.
Knyga pristatyta, perskaityta, smagiai „pastryksėta“ ir dar vaikai susipažino su bibliotekininko darbu.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė