Skaitmeninio raštingumo mokymai, startavę visoje Lietuvoje 2019 m. kovo 18 d., vykdomi pagal projektą „Prisijungusi Lietuva“, jau trečią kartą įvyko ir Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Aukštelkės struktūriniame teritoriniame padalinyje. Šį kartą spalio 16–30 dienomis vyko 6 val. trukmės pažengusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai „E. bendruomenės TAU: Būk aktyvus, unikalus ir verslus!“. Mokymus vedė lektorė Loreta Motuzienė, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė.
Mokymuose dalyvavo ir sėkmingai užbaigė 11 Aukštelkės gyvenvietės gyventojų, bendruomenės narių, kuriems buvo įteikti mokymų baigimo pažymėjimai. Dalyviai buvo mokomi saugaus naršymo internete, kūrė interneto tinklaraštį. Džiugu, kad kai kurie įgytas žinias ir įgūdžius galėjo sėkmingai pritaikyti savo darbinėje ar asmeninėje veikloje.
Ateityje mokymų planuojama ir daugiau, todėl visus, pradedančiuosius ir pažengusiuosius, kviečiame registruotis į pageidaujamus mokymus arčiausiai esančioje bibliotekoje.
Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Loreta Motuzienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė