Birželio 1 dieną  Šiupylių biblioteka  triukšmingai paminėjo tarptautinę Vaikų gynimo dieną. Skambi muzika sukvietė nemažą būrelį vaikučių į jiems skirtą edukacinį renginuką „Aš atnešu tau saulę“.

Aikštelėje prie bibliotekos pastato vaikai su kreidelėmis  piešė savo mėgstamus knygų herojus: piratus, raganą Lilę, boružėlę – Šiupylių bibliotekos simbolį, meškiuką, katytę, saulę. Piešimas parodė, kokie visi sumanūs ir kūrybingi. Kiekvienas papasakojo, ką nupiešė. Šventę pratęsė įvairūs, smagūs žaidimai. Pagal vaikų pageidavimus žaidėme „Bulvę“, „Vilkas ir avys“, „Diena naktis“. O kiek buvo smagaus, skardaus juoko! Vaikams labai patiko.  Šventėje – gera nuotaika ir dėmesys visiems dalyviams.

Buvo prisiminta ir  kaip saugiai elgtis gyvenvietėje, prie vandens telkinių,  kaip saugotis ir nepakliūti po mašinų  ratais. Pabaigai bibliotekininkė Salvinija palinkėjo visiems vaikams būti saugiems ir linksmai bei turiningai praleisti vasaros atostogas kartu su knyga. Visi šventės dalyviai buvo pavaišinti saldžiais ledais.

Salvinija Šeškauskienė
Šiupylių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė