2019 m. lapkričio 16 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyko kasmetinė Šiaulių knygų mugė. Joje dalyvavo įvairios leidyklos, buvo galima susipažinti su naujomis knygomis, susitikti su autoriais, laukė, parodos, spektakliai, filmai, edukaciniai užsiėmimai vaikams ir jų tėveliams. Knygų mugėje edukacinius užsiėmimus pristatė Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos. Dalyviai, padedami bibliotekininkių, galėjo pasigaminti skudurinę lėlytę: raganą, princesę arba spalvotą knygos skirtuką, kuris iš karto buvo įlaminuojamas.

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinių veiklų organizatorė ir koordinatorė