kastonu-vaisiaiSpalio 1-ąją dieną Varputėnuose vyko gražus renginys skirtas paminėti  Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Gražiais posmais ir mintimis bendruomenės pirmininkė sveikino senjorus. Kiekvienam dovanojo po du kaštonus, kurie suteiks stiprybės ir po šokolado plytelę – saldžiai akimirkai.  Bibliotekininkė Vida Bernotienė priminė, kad ši graži iniciatyva, gimusi bibliotekoje, jau ketvirtoji. Dėkojo senjorams, kurie dažniausiai praveria bibliotekos duris ir skatino lankytis dar dažniau. Bibliotekininkė pakvietė  Drąsučių kaimo kapelą „Ringuva“ su šventiniu koncertu. Šis koncertas tai dovana senjorams, kuria  jie buvo sužavėti. Senjorai linksmai sukosi poromis, bei  ratelyje, klausėsi melodingų kapelos dainų.

Pasivaišinę žolelių arbata, saldumynais ir pasisėmę geros nuotaikos, senjorai džiaugėsi puikiai pavykusiu renginiu ir linksmai praleistu laiku.

Vida Bernotienė,
Varputėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė