Kaip praėjusiais metais, taip ir šiais 2019-aisias spalio 21–25 dienomis Varputėnų kaimo senjorai lankėsi Varputėnų bibliotekoje ir stebėjo jiems skirtas tiesiogines transliacijas. Projekto „Prisijungusi Lietuva“ teminė akcija „Senjorų dienos internete 2019“ paskatino transliacijas stebinčias senjores drąsiau jaustis virtualioje erdvėje, saugiai naudotis e. paslaugomis, tobulinti skaitmeninius įgūdžius, įgyti naujų žinių. Po tiesioginių transliacijų dalyviai kartu su bibliotekininke Vida Bernotiene atliko praktines užduotis, taip įtvirtindami įgytas žinias.
Su didžiausiu malonumu klausėme lektorės, žurnalistės Simonos Sutkutės, pristačiusios leidinį senjorams „60 + “. S. Sutkutė užaugo Varputėnuose ir yra mūsų kaimo pasididžiavimas. Daug išgirdome, sužinojome naujo, o tai – naudinga patirtis.

Vida Bernotienė,
Varputėnų bibliotekos bibliotekininkė