2018 m. lapkričio 5–9 dienomis Lietuvos bibliotekose vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“ teminė akcija „Senjorų dienos internete 2018“. Tiesioginę transliaciją Naisių bibliotekoje turėjo galimybę stebėti ir Naisių bendruomenės senjorai.
Dalis senjorų nesinaudoja arba visai mažai naudojasi internetu. Akcijos metu vyresnio amžiaus bibliotekos lankytojai  stebėjo transliacijas įvairiomis temomis: apie elektronines sveikatos paslaugas, kaip susirasti informaciją apie laisvalaikį, kaip saugiai pirkti internetu, apie saugumą elektroninėje erdvėje bei bendravimą internetu. Aktualios transliacijos padėjo  jų stebėtojams sužinoti daug naujo ir suprasti interneto naudą. Tiesiogines transliacijas Naisių bibliotekoje žiūrėjo per 20 lankytojų.

Benita Dabregienė,
Naisių bibliotekos bibliotekininkė