RENGINIAI IR PARODOS
STRUKTŪRINIUOSE TERITORINIUOSE PADALINIUOSE
2019 M. RUGPJŪČIO MĖNESĮ

AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKA

■ 3 d. – AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „30 metų nuo Baltijos kelio“ (veiks iki 08-30).

GINKŪNŲ BIBLIOTEKA

■ 1 d. – GINKŪNŲ BIBLIOTEKOJE – mėgstamų vaikų knygelių paroda „Knygos vaikams gali linksminti, jaudinti, pavergti“ (veikia nuo 06-04 iki 08-31).

■ 1 d. – GINKŪNŲ BIBLIOTEKOJE – Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos mokinių kūrybos darbų paroda „Parašyk man laišką“ (veikia nuo 06-05 iki 08-31).

■ 1 d. – GINKŪNŲ BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Žemaitija – žemaičių žemė“, skirta Žemaitijos metams (veikia nuo 07-02 iki 09-10).

14 d. 12 val. – GINKŪNŲ BIBLIOTEKOJE – edukacija vaikams „Gėlė pasakė vėjui…“

21 d. 10 val. – Ginkūnų bibliotekos senjorų klubo „Gabija“ pažintinė išvyka į Kairius „Pasivaikščiojimai po Kairių parapiją“.

23 d. 14 val. – GINKŪNŲ BIBLIOTEKOJE – akcijos „Vasara su knyga“ baigiamasis renginys „Skaitydami mes keitėme pasaulį“.

GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKA

■ 27 d. 13 val. – GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE – perskaitytos knygutės inscenizacija „Aš – knygos herojus“.

19 d. – GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE – piešinių paroda „Rudenio takučiu į mokyklą aš einu“ (veiks iki 09-13).

KAIRIŲ BIBLIOTEKA

■ 1 d. – KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Pasivaikščiojimai po Kairius“, skirta Vietovardžių metams (veikia nuo 06-01 iki 12-10).

■ 1 d. – KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda 2019-ieji – Lietuvos Tarybos Pirmininko, Lietuvos Valstybės Prezidento Antano Smetonos metai(veikia nuo 07-12 iki 09-01).

■ 1 d. – KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda Merė Popins – nuostabioji auklė(Pamelai L. Travers – 120) (veikia nuo 07-12 iki 09-15).

21 d. 10.30 val. – KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE – susitikimas su Ginkūnų senjorų klubo nariais „Gabija“ ir paskaita „Kairiai – Šiladžio kairėje“. Skirta Vietovardžių metams.

20 d. 10 val. – KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE – Kolekcijos „Trintukų įdomybės“ pristatymas. Kolekciją pristato Aldona Šiaulienė.

22 d. 10 val. – KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE – edukacinis užsiėmimas „Sagų istorija“.

KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKA

■ 1–30 d. – KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE – individualūs LEGO konstravimo ir ROBOTIKOS užsiėmimai (dalyviai registruojasi iš anksto).

■ 1 d. –  KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE – Fotomeno erdvėje –fotokorespondento, Lietuvos fotomenininkų sąjungos nario, meno kūrėjo, filokartisto, Šiaulių fotografijos muziejaus įkūrėjo Antano Dilio fotonuotraukų paroda „Iš fotoarchyvo“ (veiks iki 09-09).

■ 1 d. KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Baltijos kelias, pakeitęs istoriją“, skirta Baltijos kelio 30-mečiui (veiks iki 08-30).

■ 1 d. – KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Žodžiai kietesni, o ritmai – platūs ir laisvi“ (veiks iki 08-30).

■ 6, 13, 20, 27 d. nuo 15.30 iki 17 val. – KURŠĖNŲ MIESTO PARKE – nemokamos Petankės ir Bočios žaidimų pamokos. Organizuoja Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka.

■ 23 d. 10 val. – KURŠĖNUOSE PRIE VYČIO PAMINKLO VENTOS PAKRANTĖJE – Akcija – skintų gėlių kompozicijos kūrimas „Baltijos keliui – 30“. Organizuoja Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka.

KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUS

■ 1 d. – KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE – spaudinių paroda „Laisvės vilionėj budo Tėvynė“, skirta Europos dienai stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti ir Baltijos kelio dienai (veiks iki 09-02).

■ 2 d. – KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE – piešinių paroda „Man patinka katinai“ (veiks iki 09-02).

■ 13 d. 15 val. – KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE – Kino erdvėje – Kino seansas 7–16 metų žiūrovams.

22 d. 16 val. – KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE – bibliotekos vaikų klubo „Smalsučiai“ užsiėmimas.

KURTUVĖNŲ BIBLIOTEKA

■ 1 d. – KURTUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Pasitinkant vasarėlę“, skirta Vasaros skaitymams (veikia nuo 06-03 iki 08-30).

KUŽIŲ BIBLIOTEKA

■ 1 d. – KUŽIŲ BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Mūsų prezidentai“, skirta Lietuvos Tarybos Pirmininko, Lietuvos Valstybės Prezidento Antano Smetonos metams (veiks iki 08-31).

MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKA

■ 1 d. – MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda Visur mes ieškojome savęs…“ (Alfonsui Nykai-Nyliūnui – 100) (veikia nuo 07-08 iki 09-15).

5 d. – MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Lietuvos Valstybės Prezidentui Antanui Smetonai – 145“ (veiks iki 08-30).

19 d. – MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Laisvės kelias“, skirta Baltijos kelio 30-mečiui (veiks iki 08-27).

6 d. 14.30 val. – MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE – akcija „Vasara su knyga“ – garsinio skaitymo popietė vaikams „Skaitydami mes pakeisime pasaulį“.

13 d. 14.30 val. – MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE – Akcija „Vasara su knyga“ – garsinio skaitymo popietė vaikams „Skaitydami mes pakeisime pasaulį“.