Nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios šalyje jau penktą kartą buvo minimos Lietuvių kalbos dienos.
2020 m. kovo 5 dieną Aukštelkės biblioteka pakvietė Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro trečios klasės moksleivius ir mokytoją Gitaną Sudeikienę į protmūšį, skirtą Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Renginys, skirtas stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, žinias ir domėtis gimtąją kalba.
Protmūšio dalyviai susiskirstė į dvi komandas „Protinguoliai“ ir „Geopardai“. Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė dalyviams uždavė 22 klausimus, į kuriuos jie turėjo pateikti atsakymus. Mokiniai naudingai praleido laiką, mokėsi dirbti komandoje, įvertinti savo lietuvių kalbos žinias bei  palyginti jas su varžovų žiniomis.

Roberta Šinušienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė