2019 m. kovo 25–31 d. visoje Europoje vyksta kasmetinė akcija „Skaitmeninė savaitė“, skatinanti naudotis informacinėmis ryšio technologijomis ir ugdyti skaitmeninį raštingumą.
Raudėnų biblioteka prisidėdama prie šios akcijos kovo 26 dieną surengė protų mūšį „Aš ir internetas“, pagal projekto „Prisijungusi Lietuva“ parengtą medžiagą.
Protų mūšyje dalyvavo Raudėnų  mokyklos daugiafunkcio centro 5–8 klasių mokiniai. Protmūšis yra intelektualus komandinis žaidimas, tad dalyvavo 4 komandos: Ambicilos, Bebrai, Vierchatūra ir Komendantai. Rungtynių metu buvo pateikiami iš anksto parengti klausimai, kurie buvo rodomi projektoriaus ekrane. Žaidimas suskirstytas į 6 turus: “Saugumas“, „Statistika“, „Trumpiniai“, „Faktai“ , „Vaizdai“, „Internetas Lietuvoje“. Po kiekvieno etapo komandos sužinodavo to etapo klausimų atsakymus. Emocijos liejosi per kraštus. Dalyviai daugiau sužinojo apie internetą: kaip ir kada jis atsirado pasaulyje bei Lietuvoje, kaip juo saugiai naudotis. Buvo įdomu mokiniams pasitikrinti jau turimas žinias ir įgyti naujas.

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė