2020 m. sausio 10 dieną Kurtuvėnų mokykloje-daugiafunkciame centre vyko susitikimas su knygos „Katė plėšikė“ autore Aleksandra Raščiūte. Kas įdomiausia, kad šios knygos autorė – viena jauniausių rašytojų Lietuvoje. Tai – vienuolikametė Šiaulių Juventos progimnazijos mokinė. Į susitikimą su kurtuvėniškiais jaunąją rašytoją lydėjo mama Onutė Verygaitė-Raščiuvienė, kuri džiaugėsi dukros pasiekimais. Knygutę išleido leidykla Saulinga, iliustravo  Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos mokinė Smiltė Butkevičiūtė, dailininkė Orilė Aleknavičiūtė.
Pradedančioji vaikų rašytoja savo knygutėje rašo apie katę plėšikę, kitų kačių gyvenimą ir apie tai, kaip vieną naktį mergaitė Elė sugalvoja pasekti savo katę. Norint sužinoti kokie netikėtumai ir paslaptingi nuotykiai laukia knygos veikėjų, reikia paimti knygutę į rankas ir perskaityti. Istoriją labai papildo linksmos iliustracijos ir gražus apipavidalinimas, kuris suteikia galimybę dar lengviau įsivaizduoti katę Plėšikę ir jos gyvenimą.
Jaunoji kūrėja Aleksandra Raščiūte vaikams siūlė pagalvoti, koks talentas slypi kiekviename jų ir drąsiai siekti jį parodyti. Aleksandros mama paskatino vaikus svajoti, kurti ir savo svajones įgyvendinti.
Susitikimas sutapo su akcija ,,Knygų Kalėdos“. Tikrai smagu yra dovanoti knygą, o ypač jei ji įsigyta iš pačios autorės rankų ir dar su autografu. Vyresnioji bibliotekininkė Aurelija Kniurienė įsigijusi knygutę, ją padovanojo bibliotekai. Kas dar nematėte ir neskaitėte šios knygutės, užsukite į Kurtuvėnų biblioteką ir būtinai perskaitykite. O mažajai rašytojai lieka tik palinkėti, kad tai būtų ne vienintelė jos knygelė.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė