2017 m. rugpjūčio 18 d. Gilvyčių bibliotekininkė Ona  Juškenienė sukvietė vaikus į popietę ,,Vasara su knyga“. Šeštos klasės mokinys Simas Žalnieravičius perskaitė Vytės Nemunėlio eilėraštį „Vakaro varpai“. Bibliotekininkė padėkojo vaikams, kad vasarą nepamiršta knygučių ir jas skaito.

Knygutes vaikai kartu su bibliotekininke skaitė bibliotekos kiemelyje, kur taip pat sudalyvavo viktorinoje „Kokius rašytojus tu žinai?“. Daugiausiai vaikų rašytojų išvardijo ketvirtos klasės mokinys Armandas  Juškėnas ir šeštos klasės mokinys Simas Žalnieravičius. Popietės metu vaikai išrinko ir gražiausiai skaitantį bibliotekos lankytoją. Bendru nutarimu juo išrinktas buvo Eitvydas Rusteikis. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais.

Labai džiugu, kad ir vasarą vaikai atranda laiko, domisi veiklomis ir lankosi Gilvyčių bibliotekoje. Čia jie bendrauja, skaito, pasirenka papildomą literatūrą, rekomenduojamą pagal mokyklos programas, žaidžia kompiuterinius žaidimus ir atranda kitokias įdomias veiklas.

Ona Juškenienė,
Gilvyčių bibliotekos bibliotekininkė