Patalpino Rita  /  On Gru 18, 2018

POPIETĖ „KALĖDINIŲ PASAKŲ PASAULIS“ AUKŠTELKĖS SOCIALINĖS GLOBOS NAMUOSE

2018 metų gruodžio 17 dieną Aukštelkės socialinės globos namuose vyko popietė „Kalėdinių pasakų pasaulis“, kurią organizavo Aukštelkės biblioteka, socialinės globos namai ir Aukštelkės kaimo bendruomenė. Į popietę susirinko Aukštelkės socialinės globos namų gyventojai kartu su darbuotojais. Skaitėme Rob Scotton pasaką „Linksmų Kalėdų, Juodi“. Pasaką pradėjo skaityti Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė, prie jos mielai prisijungė Aukštelkės socialinės globos namų darbuotojai, gyventojai ir „Darbščiųjų rankų“ būrelio narės, visi kartu po trumpą pastraipą perskaitėme pasaką. Aukštelkės socialinės globos namų gyventojai labai laukia Kalėdų ir džiaugiasi šventinėmis nuotaikomis.
Lai nepritrūksta Kalėdinių stebuklų: meilės, vilties ir džiaugsmo! Gražių švenčių!

Roberta Šinušienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė