Bibliotekoje svečiai, skaitytojai visada labai laukiami. Karštą, saulėtą gegužės 31-osios rytą, lydimi mokytojos Daivos Gasaitienės, pramokę jau neblogai skaityti, į Ginkūnų biblioteką sugužėjo Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos 1A klasės pirmokai. Dauguma jų lankėsi pirmą kartą, keletas čia jau dažni svečiai ir knygelių skaitytojai.
Ta proga mažiesiems skaitytojams vyresnioji bibliotekininkė Rimvida Linauskienė paaiškino, kaip išsirinkti knygeles, kur jie gali rasti vaikiškos literatūros, kad kiekviena bibliotekoje ,,gyvenanti“ knygelė, kaip ir jų žaislai namuose, turi savo vietą. Vaikai susipažino su knygų skolinimosi bei grąžinimo taisyklėmis – kad taptų tikru skaitytoju reikalingas jau bibliotekoje registruotas vieningas skaitytojo pažymėjimas.
Susipažinę su bibliotekos veikla, vaikai buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves – bibliotekininkė įteikė visiems pirmokėliams po skirtuką  „Skaitymo iššūkis“, kurį reikėjo patiems nusispalvinti. Mokytoja visiems pirmokėliams įteikė sąrašą knygų, kurias reikia perskaityti vasaros metu.
Bibliotekininkė visiems palinkėjo gražios, turiningos ir pilnos įspūdžių vasaros bei pamėgti skaitymą kaip laisvalaikio praleidimo būdą!

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė