Štai ir prasidėjo vaikų ilgai laukta vasarėlė. Nors už lango šilta ir saulėta, ištikimiausios vaikų klubo „Smalsučiai“ lankytojos užsuko į biblioteką norėdamos praleisti gerai laiką ir susipažinti su bibliotekoje esamomis edukacijomis.
Taigi, 2017 metų birželio 9 dieną, kaip visada – penktadienį, linksmai klegėdamos sukome galvas, ką gi čia naudingo ir prasmingo nuveikus. Bibliotekininkei pasiūlius paminėti Piliakalnių metus, mergaitės suskubo savo mintis išreikšti ant šviečiančių molbertų bei šviesos staliukų. Renginio dalyvės piešė labai susikaupusios, nes bibliotekininkė rinko tris gražiausius piešinius. Pirmąją vietą laimėjo Medos Rakymaitės piešinys, kuriame pavaizduotas Trijų Kryžių kalnas, esantis Vilniuje. Išsidalinusios prizus mergaitės išėjo linksmos ir dėkojo už puikiai praleistą laiką bibliotekoje, už galimybę išbandyti bibliotekos turimas edukacines priemones taip skatinant jų pačių kūrybiškumą ir susikaupimo ugdymą.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė