Šiaulių rajono Daugėlių lopšelio-darželio priešmokyklinės „Kiškučių” grupės vaikučiai, pasitelkę sumanumą ir išradingumą, padedami auklėtojų Virginijos Jagminienės ir Dalios Zemlerienės, nupiešė daug piešinių rudens tema. Spalio 10 dieną, nešini savo darbeliais, atvyko į Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyrių ir papuošė bibliotekos erdvę. Šventiškai rudenišką nuotaiką sukūrė deklamuodami šiam metų laikui skirtus eilėraščius.

Bibliotekininkės supažindino su bibliotekoje veikiančia knygučių paroda, pakvietė rudenėlį nupiešti kitoje erdvėje: ant smėlio staliukų ir šviečiančių molbertų. Vaikai, kupini džiugių emocijų ir energijos, suskubo piešti.

Atsisveikindami darželinukai bibliotekininkes pakvietė atvykti į svečius ir dalyvauti pasakų savaitėje.

Janina Spulginienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja;