Norėdami jaustis geriau, išsaugoti ir stiprinti sveikatą, reikia rūpintis patiems, domėtis naujomis ir veiksmingesnėmis galimybėmis, jas taikyti praktikoje.
Žadžiūnų bibliotekoje vyko nemokama paskaita apie Rytų mediciną.  Susirinkusieji, pasivaišinę rytietiška arbata, su malonumu klausėsi konsultančių Rimos Adomaitienės ir Kristinos Misiuvienės paskaitos „Tai ką turime žinoti apie kraujotaką“. Paskaitos metu konsultantės supažindino su ozono terapija, sveikatos priežiūra pagal  Rytų Tibeto mediciną.
Dvi valandas vykusią įdomią ir naudingą paskaitą klausėsi žadžiūniečiai. Dalyviai aktyviai klausėsi ir uždavinėjo klausimus. Daugelis į atsineštus popieriaus lapus užsirašė labiausiai patikusius  natūralius gydymosi augalais receptus. Šiltas ir nuoširdus bendravimas paliko gerą įspūdį, išgirdome vertingų patarimų bei rekomendacijų.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė