2017 m. kovo 7 dieną Aukštelkės bibliotekoje susirinko gausus būrys svečių. Socialinės globos namų gyventojai, lydimi socialinių darbuotojų, atėjo į savo darbų parodos „Žiemos ir pavasario lenktynės“ atidarymą. Paroda labai įvairiapusiška ir įdomi: Užgavėnių kaukės, mezginiai, marginti kiaušiniai, siuviniai ir kita. Eksponuojama apie 70 darbų. Darbų vadovės: Laima Juknevičienė, Dovilė Dapkienė, Giedrė Šleinienė, Inga Valaškevičiūtė, Vita Savickienė. Kiekvienas dalyvis pristatė savo darbus: Inga Valentaitė labai gražius megztinius. Paklausta ar nesunku, atsakė reikia tik noro. Sonata Jakimavičiūtė numezgė liemenę su elniukais. Truputį padėjo Laimutė. Svetlana Balko iš medžiagos pasiuvo didelius, šaunius katinus. Broliai Albertas ir Rimvydas Valantinai – labai mėgsta piešti ir spalvinti, taip pat pagamino kelias kaukes. Dženara Marcinkutė  iš popieriaus pagamino vazas. Renata Norvilaitė numezgė senį besmegenį ir pagamino kaukių. Vida Marcinkutė iš įvairiausių priemonių pagamino paveikslą su gėlėmis. Žana Venskutonytė ir Žana Karlo numezgė kojines. Aldutė Avinaitė primezgė žaislinių peliukų.
Paroda veiks iki balandžio 7 dienos. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Stasė Stonkuvienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė