Liet 100 ryskMažeikių rajono Viekšnių gimnazijos III klasės mokiniai su mokytoja Sonata Myliene dalyvavo 2018 m. vasario 14 d. Bridų bibliotekos organizuojamoje pamokoje – „Mūsų rankomis kalba meilė“. Vaikai susipažino su smėlio terapijos staliukais bei šviečiančiais molbertais. Užsiėmimo metu akcentuota Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventė. Vaikai pasitelkdami edukacines priemones statė, piešė, lipdė ir kitaip vaizdavo su Lietuva susijusius objektus bei vaizdus.
Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkei Robertai Rasikienei už pastangas organizuojant netradicines pamokas Bridų bibliotekoje, ačiū mokytojai Sonatai Mylienei ir jos auklėtiniams už atvykimą bei įteiktas menines dovanas bibliotekai.
Primename, kad turime galimybę suorganizuoti įvairius edukacinius užsiėmimus, kurių metu galėtumėte išmėginti smėlio terapinius staliukus, šviečiančius molbertus bei naujieną ebru meną – tapymą ant vandens.

Maloniai kviečiame apsilankyti Bridų bibliotekoje ir suplanuoti užsiėmimus!

Milda Vėlavičiūtė-Atkočiūnė,
Bridų bibliotekos bibliotekininkė