Netradicinės pamokos tikslas – skatinti vaikus ir jaunuolius įgyti naujų žinių pasirinkta tema, susipažinti su naujausiomis technologijomis, bibliotekos veikla. Užsiėmimo metu moksleiviai pasiskirstę komandomis dalyvauja ,,Kahoot“ viktorinoje (parenkama pagal amžių). Taip pat yra supažindinami su bibliotekoje surinktais robotais ir konstruktoriais, turi galimybę patys išbandyti jų funkcijas. Dalyviams pristatomas 3D spausdintuvas, demonstruojamos jo galimybės, kūrybinis procesas. Pamokos metu pristatomi dronai, jų galimybės, valdymas ir pabaigoje viskas įamžinama fotografijoje.

Kontaktinis asmuo: vyriausiasis bibliotekininkas projektinei veiklai, tel. (8 41) 52 51 02, el. p. projektai@srsvb.lt

Dalyvių skaičius: 10–12 vaikų ir jaunuolių.

Trukmė: 45 min.

Užsiėmimai nemokami