Patalpino Rita  /  On Bir 15, 2018

NAUJASIS EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „KONSTRAVIMAS SU 3D PIEŠTUKAIS“

Ar Jūs kada nors įsivaizdavote, kad piešinys popieriuje gali virsti realybe? Dabar tai įmanoma!
3D pieštukas – tai instrumentas, sugebantis piešti ore. Magija – pagalvosite Jūs, tačiau ne, tai dar vienas technologinis proveržis 3D modeliavimo srityje.
Tai naujovė, kuriai lemta amžiams pakeisti suvokimą apie tai, kas yra „piešimas“, juk dabar bus įmanoma piešti ne tik ant popieriaus, tačiau ir erdvėje! Jo taikymo sritis yra tikrai beribė. Su šio pieštuko pagalba Jūs galėsite ne tik praktikuotis piešime ir eksperimentuoti kuriant meninius šedevrus, bet ir praktiškai išspręsti galybę buitinio pobūdžio problemų.
3D pieštuko veikimo principas yra labai paprastas. Skirtingai nuo įprastų rašymo ar piešimo priemonių, vietoje grafito naudojamas plastikas. Galinėje korpuso dalyje yra speciali anga, į kurią įsistato plastikas. Įmontuotas mechanizmas automatiškai paduoda plastiką šildytuvui, kur jis išsilydo ir išsispaudžia į išorę lydinio forma.
3D pieštukų taikymo sritis begalinė. Dauguma naudotojų klaidingai suvokia jo paskirtį – laiko jį pramogai skirtu įrenginiu. Meistriški raštai, originalios figūros ir papuošimai – tai tik maža dalis viso to, ką gali tokio tipo pieštukai!
Edukacijos dalyviai su šia inovatyvias priemone gali realizuoti daugybę savo idėjų ir praleisti laiką kūrybiškai!

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė

Categories Edukacinė veikla Naujienos