Plakatas_NBS_2018-728x1024
Written by Zita  /  On Apr 16, 2018

NACIONALINĖS LIETUVOS BIBLIOTEKŲ SAVAITĖS „KARTU MES KURIAME ATEITĮ“ RENGINIAI ŠIAULIŲ RAJONE

Plakatas_NBS_2018-728x1024

■ 15 d. 13 val. – GILAIČIŲ BIBLIOTEKOJE – tradicinė knygų atnaujinimo akcija „Tegul knygutės šypsosi“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 16 d. – KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE – Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“ vaikų darbelių paroda „Piešiu tau savo knygą“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei (veiks iki 05-04).

■ 17–24 d. – VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE – piešinių konkursas „Gražiausia pasaka tai ta, kurią man sekdavo mama“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 18 d. 13 val. – KURTUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE – popietė pradinių klasių moksleiviams „Knygelę skaitau – draugą suradau“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 18 d. – ROMUČIŲ BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Mus skaitykite ir mes būsime geriausi draugai“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei (veiks iki 04-30).

■ 19 d. – RINGUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Knyga mus veda į ateitį ir praeitį“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei (veiks iki 04-30).

■ 20 d. 10 val. – KUŽIŲ BIBLIOTEKOJE – edukacinis užsiėmimas (filmuko kūrimas) Kužių gimnazijos IV pradinės klasės mokiniams „Kartu mes kuriame ateitį“, skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 21 d. – NAISIŲ BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Skaityk mane, bendrauk su manim ir būsi išmintingas kaip aš“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei (veiks iki 04-30).

■ 23–27 d. – GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE – akcija „Aklas pasimatymas su knyga“, Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 23 d. – GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Bibliotekos darbai ir šventės“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei (veiks iki 04-30).

■ 23 d. 10.30 val. – KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE – rytmetys-susitikimas su kolekcininke Alma Šulčiene „Ėsk karvute žalią šieną …“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 23 d. – ŠIUPYLIŲ BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Paimk knygą, atrasi pasaulį“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei (veiks iki 04-30).

■ 23 d. 16 val. – VARPUTĖNŲ BIBLIOTEKOJE – Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei skirta popietė „Biblioteka – kaipgi be jos?“ ir Jono Kiriliausko knygos „Visi keliai veda į Kuršėnus“ pristatymas. Dalyvauja autorius.

■ 24 d. 12.30 val. – BAZILIONŲ BIBLIOTEKOJE – literatūrinis vidudienis „Biblioteka- knygų lobynas“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 24 d. 17 val. – GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE – diskusijų popietė „Biblioteka tavo sielai artima erdvė“, Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 24 d. 11 val. – RAUDĖNŲ BIBLIOTEKOJE – valandėlė „Kaip gyvena knygos“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 24–29 d. – VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE – akcija-skaitytojų nuomonės apklausa apie biblioteką „Kartu mes kuriame ateitį“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 25 d. 15 val. – GINKŪNŲ BIBLIOTEKOJE – popietė-pristatymas „Knygos puošyba“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei. Pranešėja Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. metodininkė A. Kiršinaitė.

■ 25 d. 10 val. – KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE – rytmetys Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ vaikams „Kartu su biblioteka“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 25 d. 13 val. – RAUDĖNŲ BIBLIOTEKOJE – „LIBIS elektroninio katalogo pamokos moksleiviams“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 25 d. 16 val. – ROMUČIŲ BIBLIOTEKOJE – edukacinis užsiėmimas „Knygučių gydymas ir skirtukų gaminimas“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 25 d. 15.30 val. – ŠIUPYLIŲ BIBLIOTEKOJE – popietė „Biblioteka – tavo atradimų vieta“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 25 d. – VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE – piešinių konkurso „Gražiausia pasaka tai ta, kurią man sekdavo mama“ darbų paroda, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei (veiks iki 05-11).

■ 25 d. 11 val. – VOVERIŠKIŲ BIBLIOTEKOJE – kūrybinis užsiėmimas „Ebru menas – tapymas ant vandens“, skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 25 d. 15 val. – ŽADŽIŪNŲ BIBLIOTEKOJE – popietė „Plasnok, poezijos paukšte“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 26 d. 12 val. – KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE – poezijos popietė „Poezijos spalvos“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 26 d. 14 val. – KURTUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE – popietė suaugusiems „Tėvo Stanislovo saulė“, skirta Tėvo Stanislovo metams.

■ 26 d. 14.30 val. – MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE – popietė moksleiviams „Mano profesija – bibliotekininkė“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 26 d. 10 val. – RAUDĖNŲ BIBLIOTEKOJE – edukacinis užsiėmimas „Ebru menas – tapymas ant vandens“, skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 26 d. 16 val. – RINGUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE – viktorina „Kas greitesnis bibliotekoje?“, skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 27 d. 17 val. – BRIDŲ BIBLIOTEKOJE – naujausių vaikų knygų pristatymas „Pamatyti džiaugsmą akyse“, skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 27 d. 16 val. – GILVYČIŲ BIBLIOTEKOJE – literatūrinis vidudienis „Biblioteka – įdomiausių knygučių namai“, skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

■ 29 d. 11 val. – GILAIČIUOSE – bibliotekos savanorių ir bendruomenės narių akcija „Tvarkome senąsias Gilaičių kaimo kapinaites“.

Categories Renginiai