Nacionalinė bibliotekų savaitė Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje prasidėjo akcijomis: suaugusiems – ,,Aklas pasimatymas su knyga“ , vaikams – „Biblioteka man – kaip namai“.
Suaugusių skaitytojų atsiliepimai apie jiems skirtą akciją, – ,,Man labai patiko ši atrakcija, nes gavau tokią knygą, kurią labai norėjau perskaityti“; ,,Niekada nebūčiau šios knygos paėmęs, bet ,,likimas“ lėmė, kad aš ją perskaityčiau ir esu tuo labai patenkintas“; ,,Man ši knyga visai netiko, bet mano vyras, visai neskaitantis knygų, ją perskaitė per vieną vakarą“. Ši akcija labai smagus ir veiksmingas  skaitymo skatinimo metodas, nes buvo perskaityta daug „nepopuliarių“ knygų.
Vaikus nustebino akcija „Biblioteka man – kaip namai“. Vos įėjusius į biblioteką, visus pasitiko bibliotekininkės, pasipuošusios prijuostėmis –„Einate plautis rankas, ruošiame pamokas, tuoj valgysime blynus, o paskui eisime žiūrėti animacinių filmukų, bei skaityti pasakėlių“. Pasibaigus akcijai, vaikai pageidavo, kad ji vyktų visus metus.
Šios savaitės metu bibliotekoje veikė spaudinių parodos: ,,Stiprios bibliotekos – stipri visuomenė“ ir ,,Tu juk žinai – tokia lemtis visų“ (V. Šekspyras), skirta anglų poeto ir dramaturgo  Viljamo Šekspyro 400-sioms mirties metinėms“.
Kaip ir kiekvienais metais, paskutinę Nacionalinės bibliotekų savaitės dieną vyko ataskaitinė popietė ,,Biblioteka – žmonijos dvasinių turtų šventovė“, kurios metu Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos  vyresniosios  bibliotekininkės Irena Petravičienė ir Jurgita  Jasiškytė  papasakojo susirinkusiems apie svarbiausius 2015 metais nuveiktus darbus, projektus, akcijas, apdovanojo geriausius skaitytojus. Šiaulių rajono savivaldybės vyriausioji metodininkė Audronė Kiršinaitė ir vyriausiasis  bibliotekininkas edukacinei ir projektinei veiklai Almantas Šlivinskas įteikė padėkos raštus bei knygas bibliotekos partneriams: Gruzdžių gimnazijai, Kultūros centrui, vaikų socializacijos centrui, Gruzdžių lopšeliui-darželiui „Puriena“, Gruzdžių neįgaliųjų draugijai, Gruzdžių seniūnei Nijolei Bagdonavičienei.
Nuotaikingą spektakliuką suvaidino Gruzdžių gimnazijos bibliotekos vaikų dramos būrelis, vadovaujamas bibliotekininkės l. Šufinskienės. Daug juoko sukėlė bibliotekos dramos būrelio ,,Činčiberis“ suvaidintas gyvenimiškas vaizdelis ,,Jubiliejus“. Šventę užbaigė eiliuotojų klubo ,,Girstulė“ narių eilės apie pavasarį.

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė