Šiais metais „Metų knygos rinkimų“ akcijai pateiktų paraiškų statistika: iš viso gautos 325 paraiškos (buvo kelios paraiškos, kuriose prašyta dviejų knygų komplektų).
Paraiškų pateikta pagal knygų kategorijas: vaikų – 163, paauglių – 54, suaugusiųjų – 74, publicistikos – 30, poezijos – 17.
Skaitymo skatinimo programos lėšomis nupirkta knygų už 5517,25 eurus: vaikų knygų – 55 komplektai, paauglių – 50, prozos suaugusiesiems – 30, publicistikos ir dokumentikos – 25, poezijos – 15.
Vaikų kategorijos knygų komplektą laimėjo Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrius, o publicistikos ir dokumentikos rinkinį – Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka. Sveikiname aktyvias bibliotekų darbuotojas ir džiaugiamės, jog prisidedate prie to, kad jūsų fonduose atsirastų vis naujų dar nematytų knygų!

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija