2019 metų liepos 2 d. Meškuičių bibliotekoje lankėsi Rūta Janutienė – Lietuvos žurnalistė, redaktorė, tiriamosios žurnalistikos laidų kūrėja ir vedėja, knygų – „Nuslėptoji Williams atėjimo istorija“, „Raudonoji Dalia“ , „Dinastija. Landsbergių išgyvenimo istorija“ – autorė. Renginį vedė ir  Rūtos  Janutienės kūrybą pristatė redaktorė Aurelija Aleškevičienė.
Rūta Janutienė susirinkusiems plačiau  pristatė ir padovanojo  bibliotekai naujausią savo knygą „Ir saugok mus nuo piktojo…“, kurioje kalėti iki gyvos galvos nuteisti Henrikas Daktaras ir Vladas Beleckas pasakoja apie šešėlinį Lietuvos elito gyvenimą – nuo teisėsaugos šulų, kunigų ir politikų iki garsių žurnalistų, menininkų ir verslininkų. Žurnalistė atsakinėjo į bibliotekos lankytojų užduotus klausimus, diskutavo apie praeities įvykius ir šiandienos aktualijas. Norintys  galėjo įsigyti knygų ir gauti autorės autografą.
Bibliotekininkė Vilma Briedienė  viešniai  įteikė suvenyrą su Meškuičių miestelio simbolika.

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė