2017 m. birželio 1-ąją dieną skaitytojai, kurie apsilankė Meškuičių bibliotekoje turėjo galimybę nusispalvinti sau patinkančią mandalą.
Mandala – tai apskritimo arba kvadrato formos geometrinė kompozicija, simboliškai vaizduojanti tam tikrą dvasinę, kosminę arba psichologinę tvarką. Tai  piešinys, kurio  spalvinimas puikiai tinka atsipalaidavimui ir kantrybei ugdyti. Intuityviai pasirinktos spalvos padeda žmogui įsiklausyti ir geriau pažinti save. Spalvinant mandalas taip pat lavinamas kūrybiškumas, harmonizuojame ir subalansuojame kūną ir sielą.  Mandalų spalvinimo metu visos neigiamos emocijos ir išgyvenimai pakeičiami pozityvumu ir džiugesiu, todėl ši naudinga veikla patinka ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems – puikiai nuima stresinę įtampą.
Visą birželį Meškuičių bibliotekoje veiks skaitytojų  nuspalvintų mandalų paroda. Kviečiame apsilankyti!

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė